Máte sílu na MILION?

Nejde jen o to, zda byste ho unesli fyzicky, ale i psychicky. Ano? Jaká může být k němu cesta přes podnikání ukazuje skvělá kniha od Pavla Říhy – Z nuly na milion. Rozhodla jsem se podpořit akci na tuto knihu a její získání zdarma, jelikož prostě stojí za. Svoje osobní proč vysvětluji dále. 

Proč jsem si knihu koupila já?

Knížku už mám doma pár měsíců, jelikož Pavla Říhu více i méně sleduji podstatně delší dobu. Koupila jsem si ji, protože … No, prostě jsem měla pocit, že bych ji měla mít, když stavím web, snažím se o facebook, občas posílám hromadný mail, čas od času napíšu článek a líbí se mi myšlenka vydělávat přes internet. Ale pravda je, že se mi docela daří v reálném světě, klienty získávám, ale rozhodně ne díky článkům a internetu, reakce na ostatní je téměř nula. Tak jsem doufala, že koupí knihy se to změní či najednou bude vše fungovat.

A pak to slovo – MILION. Na jednu stranu lákavé a přitažlivé, na druhou stranu trošku děsivé a představa, že „mám milion“ je nepředstavitelná.

Konečně jsem se rozhodla změnit svou situaci a mám to jasné, naléhavé, proč!

Knihu jsem tehdy prolítla a odložila na později, až budu mít čas. Vrátila jsem se k ní nyní. Dozrál totiž čas, něco se ve mně změnilo.  Pavla sleduji mnohem víc a konečně jsem ochotná poslouchat jeho rady.

Kdo je Pavel a čím mě zaujal?

Pavel Říha je známou tváří v oblasti online marketingu a podnikání. Během několika let se dostal na takovou úroveň, která je pro mě mimo mojí představivost. Jeho příběh je inspirací, ale mě chvíli trvalo, než jsem uvěřila, že to není jen taková vymyšlená bublina. To, co předává, sám vyzkoušel a … A funguje to. Musel na sobě dost zapracovat a vytvořit „lepší verzi sebe sama“.

Líbí se mi, že vysvětluje věci prakticky a ukazuje na svých příkladech úspěchů i omylů. Moji přízeň si získával postupně prostřednictvím online vysílání, webinářů a online kurzů. Ale úplně nejvíc osobními video-odpověďmi na moje konkrétní mailové dotazy.

O čem kniha je a o čem není?

Bloudili jste někdy v bludišti, v lese či v neznámém městě? Chtěli jste vzlétnout, abyste našli cestu a zorientovali se? Zasekli jste se v problému či situaci, řešíte spoustu prkotin a to hlavní nějak vyšumělo? Chtělo by to trochu odstup a jiný úhel pohledu? A přesně tohle knížka Z nuly na milion dělá v oblasti podnikání. Nabízí jiný pohled na klasické názory o podnikání, penězích, hodnotách a pomoci druhým. Dívá se na jednotlivé složky podnikání (web, fanpage, mailing, prodej atd.) jako na dílky skládačky. Vysvětluje, jak musí být navzájem propojené, aby vše pěkně šlapalo. Jaké cestičky musíme vytvořit, aby to bylo funkční jako celek.

Rozhodně to není návod, jak vytvořit veledílo přes noc, nebo jak to udělat, aby peníze přitékaly věčně a naprosto samy bez našeho přičinění. Jde o to pochopit princip, najít zkratky a vyvarovat se zbytečných omylů a slepých cest.

Co jsem si uvědomila?

 • Že milion za svůj život vydělá každý. Jen za různě dlouhou dobu – někdo za 40 let (pokud má příjem 2 tisíce  měsíčně), někdo za 4 roky (s průměrným platem 20 tisíc měsíčně) a jiný za rok či méně. Takže ten milion není nic nereálné a strašidelného, jen nejsem zvyklá o něm takhle přemýšlet a vidět ho pohromadě.
 • Že nejde řídit se jen svojí vášní, ale i zájmem lidí, a že vášeň může vyrůst.
 • Že podnikání je o vydělávání peněz a až pak o pomoci druhým. Ale na 1. místě musí být moje osobní přání, důvod, proč to celé dělám.
 • Že mám dojem, že neustále něco dělám a vylepšuji (web, vizuálně upravuji článek, vím, jak udělat ebook atd.), ale chybí mi propojovací cestičky a jasný směr, zpětná vazba a pohled z odstupu.
 • Že předpokládám, že klienti jsou stejní jako já, že jsem si právně nepojmenovala a nepoznala svého klienta. Proto se mi občas stane, že mám klienta, ze kterého jsem unavená, nevím, jak s ním pracovat.

Moje vize na základě této knihy

Cvičení s lidmi 1 na 1 je super, moc mě baví, ale má své limity. Můj čas, energii. A už jsou hodně blízko. A pokud nechci zásadně měnit cenu, pak už svoji finanční situaci o mnoho nezměním.

Chci mít finanční jistotu, a proto opravdu chci a dává mi smysl propojit reálný svět (osobní cvičení s klienty) s online (předat moje postřehy, zkušenosti dál). Chci mít jistotu, že odjedu na dovolenou či zůstanu doma pro vážné důvody a mám možnost a cestu, jak zajistit přítok peněz i bez reálného cvičení. Chci se dál vzdělávat a posouvat a přitom vědět, že to mám komu předat, že mohu někomu pomoci, a že to bude oceněno.

Pro koho kniha je a pro koho není

 • Pokud jste za začátku podnikání, zkrátíte si dobu omylů a pokusů a hledání
 • Pokud si myslíte, že to není pro vás cesta v online světě, třeba z nadhledu situaci uvidíte jinak (nebo stejně).
 • Pokud již máte nějaké zkušenosti s online světem, ale bez velkých úspěchů, najdete cestičky a postavíte rozcestníky a směrovky.
 • Pokud podnikáte, ale chcete něco nového, něco vylepšit.

Pak si knihu objednejte a nehledejte v tom velblouda:-).

Rozhodně si ji neobjednávejte v případě,

 • že hledáte cestu bez práce
 • Že nechcete nic a už vůbec ne sebe měnit
 • Že chcete zůstat tam, kde jste
 • Že ve Vás slova podnikání, úspěch, peníze nebudí žádné emoce.

Takže pokud ve Vás tato slova vzbudila nějaké emoce, pozitivní a nadšené, ale i nesouhlasné, naštvané, je kniha pro Vás. Neváhejte a využijte omezené akce, kdy Pavel Říha nabízí tuto knihu zdarma ke stažení. Navíc k tomu dostanete pracovní sešit a online trénink. Nic neriskujete.

Pokud raději listujete skutečnou knihou, podtrháváte si a vracíte se k tomu, pak si ji nechte poslat domů do schránky. Za pouhou 1 Kč včetně poštovného a bez dalšího ALE.

V nejhorším to bude ta nejlevnější kniha, jakou jste si pořídili. Nemáte, co ztratit. Dlouhé přemýšlení se nevyplatí.

Je to buď ANO nebo ne.

Kniha Z nuly na milion je jiná, než spousta dalších knih o podnikání, internetu a marketingu.

 • Je stručná, ale hodně obsažná
 • Ukazuje, co funguje na českém a slovenském trhu právě teď. Ne v USA, ne v Německu, ne před 10 lety.
 • Nabízí pohled shora, neřeší provozní detaily.
 • Ale pozor, není to kuchařka typu – klikni, vyplň, napiš, nastav. Ukazuje celou funkční strategii, vysvětluje proč. Je to základní mapa na cestu a je pak na nás, zda budeme hledat podrobnější informace k jednotlivým částem.

Klikněte a stáhněte si knihu ZDARMA včetně pracovního sešitu a online tréninku ZDE.

Tištěnou knihu za 1 Kč včetně poštovného si můžete objednat v následném kroku.

PS: Pokud se Vám kniha nebude hodit, klidně ji můžete někomu věnovat a udělat mu radost.

PSS: Nebo si objednejte rovnou dvě, ať ten dárek máte pro sebe i pro druhé 🙂

Komentáře
 • Dech jako cesta k pevnému bříšku

  Pokud chcete vědět, jak si obyčejným dechem pomoci k pevnému bříšku, klikněte na tlačítko

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky